SLUŽBY | DÁRKOVÉ POUKAZY | KOSMETIKA BIOLINE, ALISSA BEAUTÉ A ARTDECOFOTOGALERIE  |  KONTAKT

 
   
   
 

 

SLUŽBY

     
 
         

 

PRÁCE S PŘÍSTROJOVOU TECHNIKOU

 

     
Ultrazvukové hloubkové čištění

 

Provádí se ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ - SINKRON S. Bezbolestné a moderní dokonalé hloubkové vyčištění pleti (a bez podráždění). Pleť je připravena pro následné ošetření. Ultrazvukové hloubkové čištění má regenerační a liftingový efekt. Funkce přístroje Peeling - odstranění odumřelých buněk a  zpevnění. Hloubkové čištění. Neinvazní mezoterapie - zapracování různých  sér, s efektem a 40 + vyšším.

  Ozonizace (okysličení pleti)

 

provádí se kosmetickým přístrojem OZONIZÉREM, který slouží k desinfekci kůže. Ozonizace je zároveň vysokofrekvenční masáží, která pomáhá k lepšímu prokrvení.

         
Práce s přístrojovou technikou

 

Biolampa- světelná terapie Bioptron posiluje imunitní systém, podporuje hojení ran a jizev, pomáha od bolesti a příznivě působí např.: při léčbě lupénky, akné, oparů a dermatidid

   

.
KOSMETICKÉ SLUŽBY

 

     
Tvarování / barvení obočí a řas

 

barvení obočí a řas jemnou permanentní barvou krémové konsistence, díky jejíž vynikajícím vlastnostem se jednoduše aplikuje a dosáhne se tak spolehlivých výsledků. Působí rychle a zaručuje vynikající barevný výsledek až na dobu 6 týdnů.

  Mikromasáž očního okolí

 

Masáž očního okolí snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáha k lepšímu zprůchodnění dutin

         
Speciální ošetření pro muže

 

Profesionální ošetření Bioline:
Játoman-
vzácné spojení aktivních slože určených speciálně pro potřeby mužské pleti. Každodenní čistění a péči o obličej proměňují v příjemné ošetření proti stárnutí a k ochraně pokožky.

  Masáže

 

Obličeje, krku a dekoltu. Při masáži se využívá velmi jemných tahů, které mají vynikající regenerační účinky pro pokožku. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí díky zlepšení krevního oběhu a zpružnění svalů. Při masáži se také zapracovávají speciální séra podle typu pleti.

         
Vosková depilace

 

Jedná se o nejrozšířenější metodu tzv. "vytrhávání" chloupků. Místo, které chceme depilovat potřeme zahřátým voskem, na něj položíme depilační pásky a strhneme je. Dojde k vytržení chloupků i s kořínky. I když je zákrok trošku bolestivý, je velkou výhodou, že chloupky odstraníme na delší dobu. Jejich růst i síla, se po opakované depilaci oslabí a prodlužujeme postupně dobu "hladkých nohou". Dnes už není nic zvláštního na tom, že depilaci voskem si nechávají dělat i muži. Ve většině případů si nechávají depilovat záda, ledviny nebo nohy.

     


PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ

 

     
Profesionální ošetření Bioline

 

Ošetření pomocí luxusní značky pleťové a tělové kosmetiky, určené pro použití v profesionálních salónech i pro domácí péči. Produkty jsou navrženy tak, aby chránily a rozvíjely krásu tváře a těla s co největším využitím součinnosti mezi přírodou a vědeckým výzkumem. ... VÍCE

  Profesionální ošetření Alissa Beauté

 

Ošetření pomocí produktů, které představují vědecké řešení pro potřeby různých typů pleti.Devět různých linií pro všechny typy pleti obsahuje produkty, ze kterých Vám vypracujeme individuální program ošetření pleti „na míru“... VÍCE

         
 
 

 

CENY ZA CELKOVÉ OŠETŘENÍ  OD 500,- KČ

 
 

(C) Agáta Hájková, 2013. Webdesing by: Jan Koumar, www.koumar.net